Ekibimiz

ÇİFTLİĞİMİN BU DENLİ GELİŞİMİNDE KATKISI OLAN, HAYATIMIN DEĞİŞİK DÖNEMLERİNDE KARŞILAŞTIĞIM VE HER BİRİNDEN AYRI AYRI ŞEYLER ÖĞRENDİĞİM TÜM İNSANLARA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Arzu DURAN

“HİÇBİR ŞEY TESADÜF DEĞİLDİR.”


Arzu Duran, Genel Müdür

Firmamızda farklı uluslardan insanlar bir arada uyum içerisinde çalışmaktadır. Değişik kültürleri özümseyerek bir arada olmanın verdiği huzur ve memnuniyetle her şeyimizi paylaşmaktayız. İşte bu ‘paylaşımcılık’ sayesinde gelişen açık yüreklilik ve güven ortamında, bu arazide bir araya gelmemizin yalnızca bir tesadüf olmadığını, aslında hepimizin ortak amacının toprağı koruyarak gelecek nesillere sağlıklı ürünler yetiştirmeleri adına temiz topraklar bırakmak ve kaygılardan uzak kalmaya çalışarak insan doğasına uygun bitkisel ürünler yetiştirebilmek olduğunun farkındayız. Gerçekten de üzerinde yaşadığımız topraklar bize değil, dünyaya ve gelecek nesillere aittir; bizim görevimiz ise bu emanetin sorumluluğunu derinden hissederek kutsal olana sahip çıkabilmektir.


Hans Supenkkaemper,
Biyodinamik Tarım Danışmanı

 


Johannes Schindhelm,
Biyodinamik Çiftçi, Toprak Islah Danışmanı

 


Merve Gülistan Aydın,
Ziraat Mühendisi, Organik Tarım Danışmanı

 


Gül Kurşunoğlu,
Dış Ticaret, Web Düzenlemesi

 


Viktoriia Chorna,
Gıda Mühendisi

 


Atacan Joraev,
Arazi Yönetimi

 


Ahmet Kaya,
Satın Alma

 


Roin Kakbadze,
Bağ-Bahçe Sorumlusu


Aydan Öztürkatalay,
Renk Danışmanımız

Güneş en büyük manyetik enerji olup, sebzeler ve meyveler renklerine güneşten aldıkları ışığı yansıtarak kavuşurlar. Her birinin ayrı bir fitokimyasalı vardır. Doğadaki renklerin gücü tartışılmaz bir unsurdur ve renkli beslenmenin hayatımızdaki önemi sağlık iksiri olarak adlandırılan ‘gökkuşağı beslenmedir’. Kozmozdan dünyamıza ulaşan enerjilerle şekillenen ve renklenen çiçekler, bitkiler ve meyveler tam bir mucize ve şifa kaynağıdır. Şirketin renk danışmanı olarak, çok farklı enerjilerin bir araya toplandığı biyodinamik tarım yapılan çiftlik ortamını deneyimlemek isterseniz mutlaka buraya uğramanızı öneririm. Her şey çok farklı! Enerjiniz bol olsun, sağlıkla kalın…

Kimya Mühendisi / Renk ve Enerji Uzmanı
Aydan Öztürkatalay